RELAX

ošetřovatelská vana s desinfekcí

Elektricky výškově nastavitelná a naklápěcí vana s bočním vstupem

GK RELAX je určena pro sedícího i ležícího klienta. Vana je charakteristická velmi snadným nástupem klientů do vany bočními, elektricky nebo mechanicky ovládanými velkoplošnými dvířky s vodotěsným uzávěrem. Naklápěcí vana GK Relax je charakteristická velkými zvedacími dvířky, komfortním systémem obsluhy a snadnou přístupností.

Zvedací a naklápěcí vana s bočním vstupem

Vana je kompatibilní se všemi typy zvedáků, kromě lehátkového a sedačkového. Ovládání se provádí foliovou tastaturou v čelním ovládacím panelu, ve kterém jsou integrovány všechny prvky, včetně termostatu s bezpečnostní pojistkou proti opaření. Napouštění vody je automatické, vana má vestavěný záložní zdroj. Dovybavit ji lze hydromasáží se 2 tryskami s vlastním čerpadlem, integrovanou desinfekcí, dávkováním šampónu, chromatoterapií a audio systémem.

Vana má velmi elegantní a odlehčený tvar. Pro koupel pacientů se lehce nakloní do požadované polohy a umožní tak bezproblémovou koupel jak vsedě, tak vleže.

 

Technické parametry

Výška: 1340 – 1490 mm, Pracovní výška: 490 – 640  mm, Šířka: 800 mm,  Délka: 2050 mm, Obsah vody: minimální 90 litrů, maximální 130 litrů elektrický přípoj: 230V/50Hz, Teplá voda: ½“, Studená voda ½“, Odpad DN 50

 

Kompatibilní vybavení      Vakový zvedák GK Sun, GK Moon