primus 1000

ošetřovatelská vana s desinfekcí

Sprchovací lůžko s hydraulickým zdvihem

GK Primus 1000 je hydraulické sprchovací lůžko určené pro hygienu imobilních pacientů, u kterých je zapotřebí provést očistu například přímo na pokoji nebo k tomu uzpůsobené koupelně.

sprchovací lůžko hydraulické

Použít lze jak se sprchovým desinfekčním panelem, tak s normální klasickou sprchou, např. nasazenou na armaturu umyvadla. Flexibilní odpadovou hadici lze snadno umístit do výlevky nebo do umyvadla, v koupelnách s WC i tam.  

Ložná plocha je výškově nastavitelná pomocí bezúdržbového hydraulického zvedacího systému, ovládaného nožním pedálem. Po obou stranách lůžka jsou sklopné boční postranice s aretací. Náklon ložné plochy je přizpůsoben tak, aby bylo snadné vaničku lůžka vyprázdnit. 4 pojezdová kolečka s brzdou, vyjímatelná vanička s vysokými bočnicemi, snadno sklopitelné postranice, to vše umožní komfortní ošetření trvale ležících pacientů. Konstrukce zinkovaná, lakovaný povrch.

Technická data

Délka 2100 mm, celková šířka 810 mm, ložná plocha 1900 mm x 650 mm, nastavitelná pracovní výška 420 mm – 750 mm, výška bočnic vaničky 250 mm, nosnost 170 Kg

Kompatibilní vybavení:  Desinfekční panel GK DP