DP

ošetřovatelská vana s desinfekcí

Sprchovací a desinfekční panel

GK DP plní současně funkci dvou samostatných zařízení: termostatické sprchové baterie pro mytí pacientů, přístroje na přípravu desinfekčních roztoků a samotnou desinfekci. Model DP-WC  je navíc vybaven integrovanou nádržkou se splachovačem. Sprchovací a desinfekční panel lze instalovat do centrální koupelny nebo do technické místnosti na mytí a desinfekci použitého vybavení.

Sprchovací a desinfekční panel s termostatickou regulací teploty

Sprchová, termostaticky regulovaná baterie zaručuje ekonomický provoz a brání případnému poranění horkou vodou. Na hlavici baterie se nastavuje teplota vody s bezpečnostní aretací 38°C. Po překonání této aretace je možno nastavit teplotu vody až 50°C. Sprchovací růžice je opatřena STOP ventilem a je k panelu připojena bílou tlakovou hadicí.

Ve sprchovacím panelu je integrovaný desinfekční přístroj sloužící k automatickému míchání desinfekčního roztoku z koncentrátu bez vlivu lidského činitele. Přístroj pracuje bez přívodu elektrické energie a umožňuje zajistit přesné namíchání desinfekčního roztoku v libovolné koncentraci a množství. Nejvhodnější je využití desinfekční červené sprchy vybavené STOP ventilem k desinfekci sprchovacího lůžka, sprchovacího vozíku a celého sprchovacího prostoru po každém použití. Zařízení je zcela samostatné a je nezávislé na práci sprchovací části.

Model GK DP-WC je vybaven integrovanou nádržkou se splachovačem, pro použití ve spojení se sprchovací kabinou s WC nebo na splachování výlevky nebo WC odpadní mísy.

 

Technická data

Výška 510 mm, celková šířka 900 mm, hloubka 290 mm

 

Kompatibilní vybavení: Sprchovací kabina GK Zeus