COMPACT

ošetřovatelská vana s desinfekcí

Zvedací vana s panelem ovládání v čele vany

Vana je charakteristická menším objemem, účelným tvarováním vnitřku skeletu, jednoduchou obsluhou, přehledným ovládacím panelem a je osazena kvalitními komponenty. Tato kompaktní zvedací vana s integrovaným ovládacím panelem do korpusu vany využívá systém sloupového zdvihu.

zvedací vana s panelem GK Compact

Vana je vyrobena z vysoce kvalitního tvrzeného sklolaminátu se samonosnou nerezovou konstrukcí a variantně s pevnou výškou.

Ovládání se provádí manuálně na integrovaném panelu. Vana je vybavena indikátorem teploty vody, termostatickou baterií a oplachovou sprchou. Vypouštění náplně je umístěno pod ovládacím panelem.

Samozřejmostí je upravený skelet pro použití standardních pojízdných zvedáků a to závěsných, sedačkových i lehátek.

Tento model ošetřovatelské vany má velmi dobrým poměrem mezi užitnou hodnotou a cenou.

Vanu lze dovybavit manuálním desinfekčním zařízením, dvou tryskovou hydromasážní, automatickým plněním vany, nouzovým spouštěním, podvodním osvětlením, vyjímatelným zkracovačem, párem držadel a polštářkem.

Technické parametry

Výška: 685 – 935  mm, Šířka: 820 mm,  Délka: 2065 mm, Obsah vody: cca 180 litrů Elektrický přípoj: 230V/50Hz, Teplá voda: ½“, Studená voda ½“, Odpad DN 50

Kompatibilní vybavení

Sedačkový zvedák GK Novum 1000, GK Hektor, GK Novum 100, Lehátkový zvedák GK Novum 200, GK Novum 2000, GK Ikarus, Vakový zvedák GK Sun, GK Moon