BASIC +

ošetřovatelská vana s desinfekcí

Výškově nastavitelná ošetřovatelská vana s čelním ovládacím panelem

GK Basic+ je volně stojící elektricky výškově stavitelná ošetřovatelská vana s čelním ovládacím panelem určená do menších koupelen. Vana je vyrobena z tvrzeného sklolaminátu se samonosnou nerezovou konstrukcí a sloupovým zdvihem. Pro zvedáky je přístupná ze dvou stran.

Ošetřovatelská zvedací vana Basic+

Ovládání se provádí manuálně na čelním panelu vany ve kterém je umístěn mechanický termostat s bezpečnostní pojistkou proti opaření, ventil napouštění vany, ventil sprchy a ovládací prvek vypouštění vany s integrovaným přetokem. Vana není vybavena indikátory.

Zdvih nebo spouštění vany se ovládá tlačítky, umístěnými na obou horních hranách skeletu vany.

Vanu lze vybavit manuálním desinfekčním zařízením, automatickým napouštěním, podvodním osvětlením, systémem pro havarijní spuštění vany, párem držadel nebo dvou tryskovou hydromasážní.

Technické parametry vany BASIC+

Výška: 1250 – 1650 mm, Pracovní výška: 675 – 925  mm, Šířka: 830 mm,  Délka: 1900 mm, Obsah vody: cca 180 l, Elektrický přípoj: 230V/50Hz, Teplá voda: ½“, Studená voda ½“, Odpad DN 50

Kompatibilní vybavení         

Sedačkový zvedák GK Novum 1000, GK Hektor, GK Novum 100, lehátkový zvedák GK Novum 2000, GK Novum 200, GK Ikarus, vakový zvedák GK Sun, GK Moon